Zbog pandemije virusa COVID-19 i nemogućnosti normalnog rada službi Sveučilišta, obaviještavamo studente da obavezan dokument prijave na natječaj - PRIJEPIS OCJENA prihvaćamo bez ovjerenog potpisa i pečata nadležnog Ureda.

Student je obavezan dokument zatražiti isključivo putem e-maila od strane djelatnika/djelatnice Ureda za studente i obrazovne programe za sastavnicu Sveučilišta kojoj pripada kako slijedi:

• za studente Fakulteta ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković" u Puli i Fakulteta informatike u Puli - djelatnik Nikša Minić (niksa.minic@unipu.hr)
  • za studente Filozofskog fakulteta u Puli i Odjela za prirodne i zdravstvene studije u Puli -  Preddiplomski sveučilišni tudij Znanost o moru - djelatnica Noris Rosanda (noris.rosanda@unipu.hr)
  • za studente Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti u Puli i  Muzičke akademije u Puli - djelatnica Sandra Žajgar (sandra.zajgar@unipu.hr)
  • za studente Fakulteta za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije u Puli, Medicinskog fakulteta u Puli i Odjela za tehničke studije - djelatnicima Romeu Razumu (romeo.razum@unipu.hr) i Anamariji Banković (anamarija.bankovic@unipu.hr)

Sve vezano uz Natječaj možete pronaći OVDJE