Technische Hochschule Ingolstadt organizira ljetnu školu “User Experience Boot Camp – Designing for Accessibility” te poziva zainteresirane nastavnike koji bi se uključili u rad u okviru Erasmus programa. Naglasak ljetne škole je na praktičnom radu, a program je kombinacija predavanja i projektnog rada, gdje će studentima biti potrebna podrška. Ljetna škole održava se od  27. srpnja do 7. kolovoza ove godine, a mjesto održavanja je Technische Hochschule Ingolstadt (Njemačka).

Pozivaju se predavači u području teme User Experience background and knowledge of ISO 9241-210 („Process for the Design of Utilisable Systems“) da se jave do 5. veljače s kratkim životopisom, vrstom predavanja i prijedlogom uključivanja u projekt gđi Sonji Bedington, voditeljici Ureda za Međunarodnu suradnju na email: