Sveučilište Jurja Dobrile u Puli

Odjel za prirodne i zdravstvene studije

Novosti
UNIPU.HR > Obrazovanje > Upisi > Upisi 2018./2019. >  Rang-liste i raspored upisa u 1. godinu preddiplomskih studija Upis će se odvijati isključivo prema navedenom rasporedu!  Studenti su dužni poštivati vrijeme upisa.   Povezana obavijest Obavijest za studente koji su već jednom upisali prvu godinu studija u statusu redovitog studenta na nekom visokom učilištu
Pročelnik Odjela donio je odluku o održavanju nastupnog predavanja za izbor u naslovno nastavno zvanje predavača, iz znanstvenog područja biomedicine i zdravstva, polje, polje javno zdravstvo i zdravstvena zaštita, polje epidemologija pristupnice dr. med. Suzane Mušković, spec. epidemiologije  na temu "Rano otkrivanje raka dojke". Održat će se dana 7. lipnja 2018. s početkom u  18 sati, u predavaonici br. 2 Muzičke akademije u Puli, Rovinjska 14.
Pročelnik Odjela donio je odluku o održavanju nastupnog predavanja za izbor u naslovno nastavno zvanje predavača, iz znanstvenog područja društvenih znanosti, polje, informacijske i komunikacijske znanosti, pristupnika Igora Dobrače, struč. spec. inf., mag. bibl. na temu "Koncepti zaštite osobnih podataka pacijenata u okviru nove zakonske regulative". Održat će se dana 6. lipnja 2018. s početkom u  14.45 sati, u predavaonici br. 3 Muzičke akademije u Puli, Rovinjska 14.
Pročelnik Odjela za prirodne i zdravstvene studije, donio je odluku o održavanju nastupnog predavanja za izbor u znanstveno nastavno zvanje docenta, iz znanstvenog područja prirodnih znanosti, polje interdisciplinarne prirodne znanosti, grana znanost o moru, pristupnik dr. sc. Paolo Paliaga. na temu "Ekofiziologija rebraša", a održat će se dana 4. lipnja 2018. s početkom u  17.30 sati, u predavaonici br.1 (Amfiteatar) Muzičke akademije u Puli, Rovinjska 14.
Pročelnik Odjela za prirodne i zdravstvene studije, donio je odluku o održavanju nastupnih predavanja za izbore u:
Iz Ministarstva znanosti i obrazovanja obaviješteni smo da su u ponedjeljak, 6. studenog 2017. godine upućeni prvi e-mailovi onim studentima koje je Ministarstvo identificiralo kao redovite studente na studijskim programima u STEM područjima znanosti  te svih upućuju da na vrijeme pročitaju upućene e-mail poruke i provjere ispravnost svojih podataka o broju ECTS bodova i prosjeku ocjena, odnosno rezultatu državne mature na sljedećoj poveznici:
Obavještavaju se studenti prve godine studija da su dužni, u terminu koji je objavljen na internetskim stranicama Sveučilišta, pristupiti obaveznom sistematskom pregledu  u zgradi ZZJZ IŽ u Puli, Nazorova 23  od 15 sati. Studenti koji ne obave zdravstveni pregled neće moći upisati narednu godinu studija.
Donošenjem Odluke o pokretanju postupka za izbor pročelnika Odjela te Odluke o imenovanju članova Povjerenstva za provođenje postupka izbora pročelnika Odjela pokrenuta pa procedura za izbor pročelnika Odjela:
Pročelnik Odjela za prirodne i zdravstvene studije donio je odluku o održavanju nastupnih predavanja za izbor:  u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docenta, iz znanstvenog područja biomedicine i zdravstva, polja temeljne medicinske znanosti, grane medicinska kemija i biokemija, pristupnice dr. sc. Lorene  Honović, spec. med. biochem. na temu: Značaj i utjecaj interferencija na rezultate laboratorijskih pretraga ;  u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docenta, iz znanstvenog područja biomedicine i zdravstva, polja kliničke medicinske znanosti, grane interna medicina, pristupnika Dr. sc. Dragana Trivanovića, dr. med. spec. na temu: Promjena patofiziologije tumora u 21.stoljeću ;  u naslovno nastavno zvanje predavača, iz znanstvenog područja biomedicine i zdravstva, polja temeljne medicinske znanosti, grane anatomija, pristupnice  Manuele Perković Bečić, dr. med. spec. na temu Anatomija mokraćnog sustava; održat će se dana 20. listopada 2017. u 15 sati , u predavaonici br.1 (Amfiteatar) Muzičke akademije u Puli, Rovinjska 14.