Sveučilište Jurja Dobrile u Puli

Odjel za prirodne i zdravstvene studije

Novosti
Pročelnik Odjela za prirodne i zdravstvene studije, donio je odluku o održavanju nastupnih predavanja za izbore u:
Iz Ministarstva znanosti i obrazovanja obaviješteni smo da su u ponedjeljak, 6. studenog 2017. godine upućeni prvi e-mailovi onim studentima koje je Ministarstvo identificiralo kao redovite studente na studijskim programima u STEM područjima znanosti  te svih upućuju da na vrijeme pročitaju upućene e-mail poruke i provjere ispravnost svojih podataka o broju ECTS bodova i prosjeku ocjena, odnosno rezultatu državne mature na sljedećoj poveznici:
Obavještavaju se studenti prve godine studija da su dužni, u terminu koji je objavljen na internetskim stranicama Sveučilišta, pristupiti obaveznom sistematskom pregledu  u zgradi ZZJZ IŽ u Puli, Nazorova 23  od 15 sati. Studenti koji ne obave zdravstveni pregled neće moći upisati narednu godinu studija.
Donošenjem Odluke o pokretanju postupka za izbor pročelnika Odjela te Odluke o imenovanju članova Povjerenstva za provođenje postupka izbora pročelnika Odjela pokrenuta pa procedura za izbor pročelnika Odjela:
Pročelnik Odjela za prirodne i zdravstvene studije donio je odluku o održavanju nastupnih predavanja za izbor:  u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docenta, iz znanstvenog područja biomedicine i zdravstva, polja temeljne medicinske znanosti, grane medicinska kemija i biokemija, pristupnice dr. sc. Lorene  Honović, spec. med. biochem. na temu: Značaj i utjecaj interferencija na rezultate laboratorijskih pretraga ;  u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docenta, iz znanstvenog područja biomedicine i zdravstva, polja kliničke medicinske znanosti, grane interna medicina, pristupnika Dr. sc. Dragana Trivanovića, dr. med. spec. na temu: Promjena patofiziologije tumora u 21.stoljeću ;  u naslovno nastavno zvanje predavača, iz znanstvenog područja biomedicine i zdravstva, polja temeljne medicinske znanosti, grane anatomija, pristupnice  Manuele Perković Bečić, dr. med. spec. na temu Anatomija mokraćnog sustava; održat će se dana 20. listopada 2017. u 15 sati , u predavaonici br.1 (Amfiteatar) Muzičke akademije u Puli, Rovinjska 14.