Pročelnik Odjela za prirodne i zdravstvene studije, donio je odluku o održavanju nastupnih predavanja za izbor u znanstveno-nastavno zvanje docenta, iz znanstvenog područja prirodnih znanosti, polje interdisciplinarne prirodne znanosti, grana znanost o moru, pristupnica dr. sc. Ana Baričević, na temu: Citoskelet i stanična površina, u sklopu kolegija Stanična i molekularna biologija te za izbor u znanstveno-nastavno zvanje docenta, iz znanstvenog područja prirodnih znanosti, polje interdisciplinarne prirodne znanosti, grana znanost o moru, pristupnica dr. sc. Mirta Smodlaka Tanković, na temu: Stanično signaliziranje, u sklopu kolegija Stanična i molekularna biologija.

Održat će se dana 12. prosinca 2019. s početkom u 10;00 i 11;00 sati, u predavaonici SPIN zgrade na adresi Preradovičeva 1, pred povjerenstvom: prof. dr. sc. Nevenka Bihari, predsjednica, izv. prof.  dr. sc. Mauro Štifanić, član i doc. dr. sc. Paolo Paliaga, član, članovima stručnog vijeća Odjela za prirodne i zdravstvene studije te studentima prve godine preddiplomskog sveučilišnog studija Znanost o moru.

Odluka: