Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Popis djelatnika


Ured rektora

Šanel Gaberšček Despić, dipl. oec.

sanel.gaberscek.despic@unipu.hr   kabinet 25, Preradovićeva 1/1 (zgrada FET-a)   052/377-068

Kristina Hlavati Bertoncelj, mag. oec.

kristina.hlavati.bertoncelj@unipu.hr   Rektorat ur 16   377-088

Diana Kolarik, dipl. oec.

dkolarik@student.unipu.hr    

dr. sc. Silvana Kostešić

silvana.kostesic@unipu.hr    

Emina Lehkec

emina.lehkec@unipu.hr    

dr. sc. Ivona Peternel

ivona.peternel@unipu.hr     +385 52 377557

Ivona Piralić Marčeta

ivona.piralic.marceta@unipu.hr    

dr. sc. Sanja Radolović, pred.

sanja.radolovic@unipu.hr   Rektorat, Zagrebačka 30, 52100 Pula, Ured br. 23   +385 52 377 556

Sandra Svitich, mag. turism. cult.

sandra.svitich@unipu.hr    

Marijana Tadić

marijana.tadic@unipu.hr   Rektorat - Ured br. 6  

Helena Uležić

helena.ulezic@unipu.hr    

doc. dr. sc. Rozana Veselica

rozana.veselica@unipu.hr   Rektorat, Zagrebačka 30, 52100 Pula, Ured br. 6   T:+385 52 377 020 

Antonija Zgaljardić

antonija.zgaljardic@unipu.hr   kabinet 25, Preradovićeva 1/1 (zgrada FET-a)   052/377-068

Naziv Engleski jezik Semestar Studij INFO
Izravni marketing 2 diplomski
Engleski jezik:
Semestri nastave: 2
Marketing inovacija u kulturi i turizmu 5 preddiplomski
Engleski jezik:
Semestri nastave: 5
Menadžment ljudskih potencijala 4 preddiplomski
Engleski jezik:
Semestri nastave: 4
Menadžment ljudskih potencijala 4 preddiplomski
Engleski jezik:
Semestri nastave: 4
Osnove poduzetništva 4 preddiplomski
Engleski jezik:
Semestri nastave: 4