Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Popis djelatnika


Rektorat Sveučilišta

Kristina Alviž Rengel, mag. prim. educ.

kristina.alviz.rengel@unipu.hr    

Anamarija Banković, dipl. oec.

anamarija.bankovic@unipu.hr   Zagrebačka 30   052/377 516

Anja Bernobić, spec. publ. adm.

anja.bernobic@unipu.hr   Preradovićeva 1/1 (poslovna zgrada FET-a), kabinet br. 7   052/377-006

Borislavka Bilajac

borislavka.bilajac@unipu.hr    

Marinela Brkljača-Pucar

marinela.brkljaca-pucar@unipu.hr    

Vedran Buić

   

Marijana Crljen

marijana.crljen@unipu.hr    

Verica Cvjetković

   

Laura Černja

laura.cernja@unipu.hr    

Eta Čuha

eta.cuha@unipu.hr   31  

Mirjana Despić

mirjana.despic@unipu.hr    

Tatjana Furjan

   

Šanel Gaberšček Despić, dipl. oec.

sanel.gaberscek.despic@unipu.hr   kabinet 25, Preradovićeva 1/1 (zgrada FET-a)   052/377-068

Kristina Hlavati Bertoncelj, mag. oec.

kristina.hlavati.bertoncelj@unipu.hr   Rektorat ur 16   377-088

Marijana Kardov Tomas, mag. prim. educ.

marijana.kardov.tomas@unipu.hr    

Biljana Kezić

   

Diana Kolarik, dipl. oec.

dkolarik@student.unipu.hr    

mr. sc. Alen Kontošić

alen.kontosic@unipu.hr    

Maja Kos, mag. iur.

maja.kos@unipu.hr    

dr. sc. Silvana Kostešić

silvana.kostesic@unipu.hr    

Božana Kristić

bozana.kristic@unipu.hr    

Emina Lehkec

emina.lehkec@unipu.hr    

Marina Ljevar

   

Nensi Margetić

nensi.margetic@unipu.hr   31   377017

Vesna Mijatović, dipl.iur.

   

Grozda Mijatović Lordan

grozda.mijatovic.lordan@unipu.hr   26   377066

Nikša Minić, mag.

niksa.minic@unipu.hr   kabinet 7, Preradovićeva 1/1 (poslovna zgrada FET-a)   052/377-006

mr. sc. Ines Mirković

ines.mirkovic@unipu.hr    

Ivana Mrvoš, dipl.iur.

ivana.mrvos@unipu.hr    

Martina Pantelić

mpantelic@unipu.hr    

Luisa Pericin Vukadinović

luisa.pericin.vukadinovic@unipu.hr     052/377-064

Simana Perić

simana.peric@unipu.hr    

dr. sc. Ivona Peternel

ivona.peternel@unipu.hr     +385 52 377557

Ivona Piralić Marčeta

ivona.piralic.marceta@unipu.hr    

Helena Poropat

helena.poropat@unipu.hr   27   052377087

Marija Pržiklas Ribarić, dipl. oec.

marija.prziklas.ribaric@unipu.hr   Preradovićeva 1, kabinet 8   052/377 010

dr. sc. Sanja Radolović, pred.

sanja.radolovic@unipu.hr   Rektorat, Zagrebačka 30, 52100 Pula, Ured br. 23   +385 52 377 556

Noris Rosanda, mag. ing. agr.

noris.rosanda@unipu.hr   kabinet 16, Ronjgova 1   052/377-515

Sara Rotta

sara.rotta@unipu.hr   29  

Đuro Sikirić, dipl. oec.

djuro.sikiric@unipu.hr    

Sandra Svitich, mag. turism. cult.

sandra.svitich@unipu.hr    

Erol Šehu, mag. iur.

erol.sehu@unipu.hr    

Stanko Švraka

   

Marijana Tadić

marijana.tadic@unipu.hr   Rektorat - Ured br. 6  

Greta Terman

greta.terman@unipu.hr    

Majda Turnšek Dobre, oec.

   

Ana Udović

ana.udovic@unipu.hr    

Helena Uležić

helena.ulezic@unipu.hr    

Moris Veselica

moris.veselica@unipu.hr    

doc. dr. sc. Rozana Veselica

rozana.veselica@unipu.hr   Rektorat, Zagrebačka 30, 52100 Pula, Ured br. 6   T:+385 52 377 020 

Antonija Zgaljardić

azgaljar@unipu.hr   kabinet 25, Preradovićeva 1/1 (zgrada FET-a)   052/377-068

Sandra Žajgar, mag.oec.

sandra.zajgar@unipu.hr   kabinet 16, Ronjgova 1   052/377-515

Marina Žufić