OBAVIJESTI:

UNWTO Affiliate Member

Obavijesti
Studenti se upisuju putem Studomata , ali tek kada polože sve planirane kolegije, jer datumom upisa  sustav izrađuje račun temeljem ostvarenih ECTS bodova (na taj dan).
Novo radno vrijeme Ureda za studente i obrazovne programe (od 16. rujna 2019.) objavljeno je na stranici:
Ured za studente i obrazovne programe u razdoblju od 29.7.2019. do 30.8.2019. radi u zgradi Fakulteta ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković", Preradovićeva 1, soba 7 (suteren) u vremenu od 12 do 14 sati.
Ured za studente i obrazovne programe za vrijeme trajanja upisa u prve godine studija (od 18. do 26. srpnja 2019. godine) radi isključivo za hitne poslove u zgradi FET-a, dvorani Pula, Preradovićeva 1, Pula.
Ured za studente i obrazovne programe Fakulteta ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković" (Preradovićeva 1/1, soba br. 7) do daljnjega neće raditi srijedom u terminu od 14.30 do 16.30 sati već će raditi od ponedjeljak do četvrtka od 9 do 10.30 i od 11.30 do 13.30 sati počevši od srijede 6. ožujka 2019. godine.
Studentske iskaznice (iksice) se od utorka, 9. listopada, isključivo uz predočenje osobne iskaznice mogu preuzimati od 11 do 14 sati, u prostoru kraj stražnjeg dvorišta Studentskog doma, Preradovićeva 28 A (pratiti putokaze). Svoje iksice moći će preuzeti i studenti koji su studij upisali u jesenskom roku, u rujnu.
Djelatnici Ureda za studente i obrazovne programe korisnicima neće biti dostupni u srijedu, 3.10. i četvrtak, 4.10. zbog upisa studenata u 1. godinu diplomskih studija te u srijedu, 10.10.2018. godine zbog upisa studenata u 1. godinu preddiplomskih studija u 3. upisnom roku.
Sve informacije, postupak upisa, rang liste i raspored upisa (vrijeme i mjesto) možete pronaći na stranici:
Obavještavaju se studenti Filozofskog fakulteta, Muzičke akademije u Puli i studija Talijanskog jezika i književnosti na Fakultetu za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije koji upisuju višu godinu studija (ne i apsolventsku) u akademskoj godini 2018./2019. da prilikom upisa putem Studomata moraju OBAVEZNO ODABRATI IZBORNE PREDMETE u onom iznosu da zbroj svih upisanih predmeta (obavezni + izborni) iznosi minimum 60 ECTS bodova . Ukoliko zbroj bude manji od 60 ECTS bodova upis se neće moći obaviti u cijelosti.
Studenti Fakulteta za interdisciplinarne, talijanske i kulturološke studije (studij Talijanski jezik i književnost) koji upisuju višu godinu studija, a nisu bili u mogućnosti odabrati 60 ECTS bodova prilikom upisa u višu godinu studija putem Studomata trebaju se javiti u Ured za studente i obrazovne programe radi odabira izbornih predmeta i obavljanja upisa u cijelosti. Prilikom dolaska potrebno je donijeti potvrdu o plaćanju upisnine i/ili školarine.
Studenti Filozofskog fakulteta (svi studiji) koji upisuju višu godinu studija, a nisu bili u mogućnosti odabrati 60 ECTS bodova prilikom upisa u višu godinu studija putem Studomata trebaju se javiti u Ured za studente i obrazovne programe radi odabira izbornih predmeta i obavljanja upisa u cijelosti. Prilikom dolaska potrebno je donijeti potvrdu o plaćanju upisnine i/ili školarine.
Upisi u više godine studija započinju...
Upisi u više godine studija na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli započet će 22. rujna 2018. godine i obavljat će se putem Studomata . Upisi u „apsolventsku godinu“ vršiti će se u Uredima za studente i obrazovne programe (Studentska služba) od 9. listopada 2018. godine. Obavijest o proceduri upisa u više godine biti će objavljena na web stranici Sveučilišta kroz nekoliko dana i sadržavati će detaljne upute što je sve potrebno učiniti za upis više godine studija i „apsolventske godine“.
Izvanredni studenti i studenti strani državljani upisani na sveučilišne preddiplomske studije, sveučilišne diplomske studije, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij i na stručne studije na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli imaju pravo završiti studij u vremenu koje je dvostruko dulje od propisanog vremena trajanja studija.
Redoviti studenti upisani na sveučilišne preddiplomske studije, sveučilišne diplomske studije, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij i na stručne studije na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli imaju pravo završiti studij u vremenu koje je dvostruko dulje od propisanog vremena trajanja studija.
Mole se studenti da e-mail upite koje upućuju prema službama Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli šalju isključivo sa svoje službene AAI@EduHr e-mail adrese (korisnicko_ime@unipu.hr). Na adrese izvan @unipu.hr često nismo u mogućnosti dostaviti odgovor.